Organizator:

Forum Dostępności w Poznań Congress Center

Podziel się

Forum Dostępności odbędzie się w Poznań Congress Center, multifunkcjonalnym, trzykondygnacyjnym i zróżnicowanym architektonicznie budynku, który oferuje ponad 4 000 miejsc konferencyjnych, strefy VIP oraz przestrzenie dedykowane wystawom i stoiskom sponsorskim. Ponadto, do dyspozycji klientów znajdują się 38 w pełni wyposażone sale konferencyjne o regulowanej wielkości oraz przestronne foyer o powierzchni 2 250 m2.

Dzięki bezpośredniemu połączeniu z kompleksem czterech przestronnych pawilonów, obiekt umożliwia organizację konferencji i eventów dla blisko 20 000 osób.

Wizytówką centrum kongresowego jest Sala Ziemi. Sala plenarna mieści prawie 2 000 osób i może być aranżowana na różne sposoby oraz łatwo przystosowywana zarówno do sesji plenarnej, kongresu, spektaklu teatralnego, koncertu jak i wydarzenia sportowego.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu konferencyjnego znajduje się unikalny, tarasowo ukształtowany ogród, oferujący relaks i odpoczynek w otoczeniu naturalnej zieleni. Wkomponowane między dęby, cisy i platany ławki zapewniają miejsce do rozmowy i wytchnienie od emocji w samym centrum wydarzeń.