Organizator:

3,2,1 START!

Podziel się

Właśnie rozpoczęła się pierwsza edycja Forum Dostępności - przestrzeń bez barier na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

13 listopada 2023 roku rozpoczyna się prestiżowe wydarzenie poświęcone dostępności architektonicznej i społecznej - Forum Dostępności - Przestrzeń bez Barier. Targi odbywają się w Poznań Congress Center i potrwają do 14 listopada.

Forum skupia się na ważnych wyzwaniach związanych ze zmianami prawnymi i społecznymi dotyczącymi dostępności architektonicznej. Eksperci przedstawią, jak te zmiany wpływają na codzienne życie oraz jakie nowe wyzwania stawiają przed projektantami i architektami. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w dyskusjach na temat kierunków rozwoju projektowania architektury oraz produktów dostępnych dla wszystkich. Dowiedzą się o najnowszych trendach i innowacjach w dziedzinie projektowania architektury przyjaznej dla wszystkich.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami związanymi z dostępnością. Uczestnicy będą mieli możliwość zobaczenia, jak innowacje technologiczne mogą pomóc w tworzeniu bardziej dostępnych środowisk.

Forum Dostępności to także strefa wystawiennicza, która zapewni uczestnikom szansę na bezpośrednie spotkanie z ekspertami zajmującymi się tworzeniem rozwiązań bez barier. To unikalna okazja do zdobycia wiedzy i doświadczenia od osób, które są liderami w dziedzinie dostępności.

 To wyjątkowe wydarzenie, które połączy profesjonalistów, entuzjastów i ekspertów, aby wspólnie poszukiwać innowacyjnych rozwiązań dla przyszłości architektury i projektowania dostępnego dla wszystkich.

Program wydarzenia Prelegenci wydarzenia